Okładki na dowody rejestracyjne

Okładka do dowodu rejestracyjnego jest półprzezroczystym etui, który nakłada się na ten dokument w celu jego ochrony. To jeden z akcesoriów, który jest niezbędny w celu uniknięcia obaw jego zniszczenia. Takie okładki są wykonywane ze specjalnej folii PCV, która wyróżnia się trwałością i wyjątkową odpornością na zniszczenia. Takie okładki oraz inne produkty oferuje firma Pikador. Zapewnia ona wysokiej klasy produkty i możliwość zaprojektowania swojego indywidualnego nadruku.

Okładka na dowód rejestracyjny – czy warto?

Okładka do dowodu rejestracyjnego to nie kolejny banalny gadżet, a coś, co powinien mieć każdy kierowca – zarówno amator, jak i specjalista w tej dziedzinie. Każdy dokument jaki okazujemy musi być w dobrej kondycji, zagniecenia czy zabrudzenia świadczą o nas, ale mogą również irytować nas samych. Folia na dowód rejestracyjny pozwoli utrzymać dokument w nienagannej formie przez długie lata. Naturalnie większe jest prawdopodobieństwo rozdarcia dowodu bez ochronnego etui. Wyrabianie nowego to strata czasu i dodatkowy koszt, dlatego lepiej zawczasu zabezpieczyć się przed takimi usterkami niż później żałować, że zignorowaliśmy taką potrzebę.

Projektujemy

id-card

Okładki na dowody rejestracyjne

+
Wykonane projekty na życzenie wydrukujemy i dostarczymy
projekt

Dlaczego firma Pikador?

Firma Pikador ma w swojej ofercie okładki na dowody rejestracyjne. Ich standardowe wymiary to: 110mm x 228mm, produkcja odbywa się z wysokoprzezroczystej folii o grubości aż 0,12mm. Zastosowanie takiej foli z pewnością gwarantuje długą żywotność produktu. Okładki posiada jedną kieszeń po prawej i aż dwie z lewej strony. Co więcej, dostępne są również okładki na dowód rejestracyjny z nadrukiem czy hasłem reklamowym. To idealna opcja dla dla firm motoryzacyjnych, ubezpieczycieli i innych z podobnych branż. To nośnik reklamy i jednocześnie funkcjonalny gadżet, który może być prezentem.

Profesjonalny projekt okładki na dowód

Darmowy dodatek z pewnością polepszy wizerunek firmy, a reklama upowszechni logo danego przedsiębiorcy. Atutem takiego rozwiązania jest zdecydowanie cena, okładka na dowód rejestracyjny z logo nie jest dużym uszczerbkiem dla portfela. W związku z dużą powierzchnią znakowania taki produkt jest jednym z najchętniej wybieranych i najbardziej opłacalnych rozwiązań w celach komercyjnych. Pikador gwarantuje udaną współpracą, wykonanie zlecenia w terminie i maksymalne dostosowanie do oczekiwać i preferencji klienta. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą i kontaktu!

Nasi partnerzy

Agencja Reklamowa pikador oferuje szeroko pojęte usługi projektowania graficznego, druku oraz doradztwa w zakresie reklamy zewnętrznej. Naszą specjalizacją jest projektowanie grafiki, druk cyfrowy, offsetowy oraz wielkoformatowy. Prowadzimy działania nie tylko na terenie kraju, ale i zagranicą.
Zapraszamy do współpracy.

Adres
ul. Śniadeckich 8
33-300 Nowy Sącz
calc Wycena